Javascript is required

Noorte advokaatide võistlus 2022

Euroopa Õigusakadeemia on korraldamas noorte advokaatide võistlust, mille raames pannakse võistkondade teadmised proovile erinevates õigusvaldkondades kogenud Euroopa õiguspraktikute silme all. Eesti Advokatuuril on Euroopa Õigusakadeemiale võimalus esitada kuni 2 kandidaati järgmistel tingimustel:

 

  • Kandideerida on võimalik vandeadvokaadi abidel, kes tegutsevad alles esimest aastat, ehk et advokatuuri astumisest ei ole veel aasta möödunud
  • Kandidaadid valdavad inglise keelt tasemel, mis võimaldab võõrkeeles töötada
  • Euroopa Õigusakadeemia poolt välja valitud võistlejad on kohustatud ise tasuma osalustasu 170 eurot, Eesti Advokatuur antud projekti rahaliselt ei toeta. Väljavalitud võistlejate majutus- ja reisikulud kuuluvad kompenseerimisele Euroopa Õigusakadeemia poolt.

 

Kandideerimiseks palume nõuetele vastavatel kandidaatidel esitada motiveeritud sooviavaldused advokatuuri juhatusele kandidaatide valimiseks meiliaadressil merit.aavekukk-tamm@advokatuur.ee hiljemalt 16.01.2022. Täpsem info võistluse osas on toodud ka  ERA Young Lawyers contest 2022 brošüüris, küsimuste korral palun pöörduda samuti Merit Aavekukk-Tamm`e poole.