Javascript is required

Eesti Advokatuurile väljastati ISO kvaliteedijuhtimise sertifikaat

PRESSITEADE

27. august 2014

 

Eesti Advokatuurile väljastati ISO kvaliteedijuhtimise sertifikaat

Eesti Advokatuurile väljastati ISO kvaliteedijuhtimise sertifikaat, mis tõendab, et organisatsiooni juhtimissüsteemi on kontrollitud ning see on vastavuses standardi ISO 9001:2008 nõuetega. Sertifikaadi väljastas advokatuurile rahvusvaheliselt tunnustatud sertifitseerimisorganisatsioon Bureau Veritas (Bureau Veritas Eesti OÜ).

”Advokatuuri juhtimissüsteemide kaardistamine ja korrastamine on olnud organisatsiooni üheks prioriteediks, eeskätt viimastel aastatel, päädides sel nädalal läbiviidud sõltumatu auditi ning sertifikaadi väljastamisega. ISO kvaliteedijuhtimise sertifikaadi kui vastavustunnistuse väljastamine on ühe etapi lõpp, kuid protsesside edasine lihvimine ja täiustamine on meie  pidev tegevus”, ütles advokatuuri esimees Sten Luiga.

”Seisame sama ülesande ees, mis enamus Eesti organisatsioone – kuidas kahaneva ressursi tingimustes võimalikult hästi ja efektiivselt täita oma ülesandeid. Kindlasti aitab sertifitseeritud juhtimissüsteem meil oma ülesandeid paremini täita ja korraldada õigusteenuse osutamist efektiivsemalt nii era- kui ka avalikes huvides,” selgitas Luiga täiendavalt.

Eesti Advokatuur on advokaatide omavalitsuslikel põhimõtetel tegutsev kutseühendus õigusteenuse osutamise korraldamiseks era- ja avalikes huvides ning advokaatide kutsealaste õiguste kaitsmiseks. Advokatuuris on tänase seisuga 910 liiget.

 

 

Lisainfo:

Kristel Voltenberg,  kantsler

Eesti Advokatuur

Rävala pst 3, Tallinn

Tel: 662 0665

E-post: Kristel.Voltenberg@advokatuur.ee