Javascript is required

Advokatuuri koolituste sari jätkub väärteomenetluse aktuaalprobleemide lahkamisega.

Advokatuuri koolituste sari jätkub väärteomenetluse aktuaalprobleemide lahkamisega. Teist hooaega on koolitustele oodatud ka õigusteaduse üliõpilased

Neljapäeval 25. septembril toimub rahvusraamatukogus Eesti Advokatuuri täienduskoolituste uue hooaja avakoolitus teemal „Aktuaalseid probleeme väärteomenetluses“, kus kuulajate seas taas Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased.

Advokatuur kutsub ka algaval hooajal õigusteaduse magistriõppe üliõpilasi oma liikmetele mõeldud täiendkoolitustele. Igale koolitusele on vabakuulajatele eraldatud 20 kohta. Huvi koolituste vastu on rõõmustavalt suur – väljakuulutatud kohad täitusid esimese päevaga ning tänaseks on sügisestel koolitustel ka n-ö ootejärjekord.

Advokatuuri eesmärgiks on võimaldada üliõpilastel saada lisaks koolis õpitavale täiendavat teavet, muu hulgas praktilisi vastuseid kerkinud küsimustele, samuti saada kokku ühe õigusprofessiooni esindajatega.

Väärteomenetluse aktuaalsetest probleemidest hooaja esimesel koolitusel räägib vandeadvokaat Indrek Sirk, kes selgitab ka õigusabi kulude hüvitamise põhimõtteid ning annab lühiülevaate VTMS eelnõust.