Javascript is required

Ilmunud on advokatuuri aastaraamat 2020

Ilmunud on advokatuuri aastaraamat 2020

 

2020. aastal oleme kõik kolinud enda elust nii suure osa küberruumi, et Eesti Advokatuuri aastaraamatu ilmumine uuel digitaalsel kujul tundub sama hästi kui enesestmõistetav. Seetõttu vääribki uus sisu enam tähelepanu, kui uus vorm.

 

Uuel kujul aastaraamat on kui advokatuuri ajalugu, mis end iga aastaga pikemaks kirjutab. Soovime, et see ajalugu sisaldaks rohkem andmeid, rohkem kaasaegse multimeedia võimalusi ning pakuks praegustele ja tulevastele advokaatidele, juhtidele, ajaloo uurijatele ja teistele huvilistele võimalust töötada rohkem nii meie andmete kui meie lugudega.

 

Aastaraamat on varasematega võrreldes oluliselt mahukam, andes ülevaateid advokatuuri esimehe, juhatuse, advokatuuri organite, komisjonide ja liikmete tegevusest mitme külje pealt. Numbrite kõrvale mõtte ergutamiseks leiab aastaraamatust põnevaid intervjuusid, ülevaateid ja pildigaleriisid. Esmakordselt on aastaraamatusse lisatud ka ülevaated advokaadibüroode kohta.

 

Kuna aastaraamat ilmub veebis, saab seda vajadusel ka jooksvalt täiendada. See tähendab, et ka Sinu ideed on teretulnud!

 

Aastaraamat asub aadressil: https://aastaraamat.advokatuur.ee/

 

 

Meeldivat lugemist soovides

 

Eesti Advokatuur

Rävala pst 3

10143 Tallinn                                                      

Tel 662 0655