Advokaatide otsing

Mihkel Gaver

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.06.2013
Advokaadibüroo GAVER Ülikooli 8a , 51003 Tartu Tel: 504 1427 Menetlusdokumendid: mihkel@gaver.ee

Valters Gencs

Assotsieerunud liige Advokatuuri liige alates: 01.07.2008
Advokaadibüroo Gencs Valters Law Firm Harju tn 6 , 10130 Tallinn Tel: 619 1000 Menetlusdokumendid: valters.gencs@gencs.eu

Valeriy Gimaev

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 07.02.2012
Narva Esimene Advokaadibüroo Tallinna esindus Peterburi tee 71-318 , 11415 Tallinn Tel: 5615 5983 Menetlusdokumendid: valeriy@gimaev.ee

Carri Ginter

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 08.08.2000
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: carri.ginter@sorainen.com

Helen Ginter

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 30.11.2010

Liikmesus peatatud alates: 21.08.2013

Leon Glikman

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.06.1981
Advokaadibüroo Glikman Alvin LEVIN Maakri 19 , 10145 Tallinn Tel: 686 0000 Menetlusdokumendid: info@levinlaw.ee

Roman Golovenko

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.05.2012
JeweLex Advokaadibüroo Sompa 3 , 41533 Jõhvi Tel: 337 6767 Menetlusdokumendid: roman.golovenko@jewelex.ee

Oleg Gorškaljov

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 01.11.1985
Ida-Viru Advokaadibüroo Rakvere 5a , 41531 Jõhvi Tel: 337 0506 Menetlusdokumendid: gorshkaljov@hot.ee

Julia Gramma

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.10.2012
Advokaadibüroo Deloitte Legal Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 6525 Menetlusdokumendid: jgramma@deloittece.com

Eve Grass

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 24.08.2010
Advokaadibüroo Eve Grass Lossi 6 , 93819 Kuressaare Tel: 453 8680 Menetlusdokumendid: eve.grass@tt.ee