Advokaatide otsing

Mihkel Gaver

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.06.2013
Advokaadibüroo GAVER Turu 2 , 51004 Tartu Tel: 504 1427 Menetlusdokumendid: mihkel@gaver.ee

Silvia-Anna Gerontidi

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 08.03.2022
Advokaadibüroo Sirel & Partnerid Vesivärava 50 , 10152 Tallinn Tel: 606 9600 Menetlusdokumendid: Silvia-Anna.Gerontidi@sirel.com

Kevin Gerretz

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 17.09.2019
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: kevin.gerretz@ellex.legal

Valeriy Gimaev

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 07.02.2012
Narva Esimene Advokaadibüroo Tallinna esindus Peterburi tee 71-318 , 11415 Tallinn Tel: 5615 5983 Menetlusdokumendid: valeriy@gimaev.ee

Helen Ginter

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 30.11.2010
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665

Carri Ginter

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 08.08.2000
Advokaadibüroo SORAINEN Rotermanni 6, I hoone , 10412 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: carri.ginter@sorainen.com

Leon Glikman

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.06.1981
Glikman Alvin Advokaadibüroo Maakri 25 , 10141 Tallinn Tel: 654 0100 Menetlusdokumendid: info@glikmanalvin.ee

Roman Golovenko

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.05.2012
JeweLex Advokaadibüroo Keskväljak 4 , 41594 Jõhvi Tel: 337 6767 Menetlusdokumendid: roman.golovenko@jewelex.ee

Oleg Gorškaljov

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 01.11.1985
Ida-Viru Advokaadibüroo Rakvere 5a , 41531 Jõhvi Tel: 337 0506 Menetlusdokumendid: gorshkaljov@hot.ee

Julia Gramma

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.10.2012
Advokaadibüroo CORE Legal Tartu maantee 83 , 10115 Tallinn Tel: 5559 9784, 515 6490 Menetlusdokumendid: julia.gramma@corelegal.eu