Advokaatide otsing

Imbi Seimar

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.02.1979
Niguliste Advokaadibüroo Tartu mnt 16b-19 , 10117 Tallinn Tel: 644 3494 Menetlusdokumendid: nigulisteab@hot.ee

Eve Selberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 31.08.1999
Advokaadibüroo CLARUS Tartu mnt 50 , 10115 Tallinn Tel: 770 7707 Menetlusdokumendid: eve@clarusab.ee

Veronika Selge

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 31.05.2011

Liikmesus peatatud alates: 20.04.2021

Mati Senkel

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.10.2001
Advokaadibüroo Mati Senkel Mardi 6-350 , 10145 Tallinn Tel: 505 7452 Menetlusdokumendid: advokaatsenkel@gmail.com

Sandra Sepp

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.09.2014
Advokaadibüroo Lepmets & Nõges Meistri 12 , 13517 Tallinn Tel: 550 0640, 550 0940 Menetlusdokumendid: sandra@leno.ee

Annely Sepp

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 14.10.2014
Advokaadibüroo Koch & Partnerid Tartu mnt 25 , 10117 Tallinn Tel: 650 1221 Menetlusdokumendid: annely.sepp@kochpartners.ee

Toomas Seppel

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 10.12.2013
Advokaadibüroo Hedman Partners & CO Rotermanni 8 , 10111 Tallinn Tel: 664 5250 Menetlusdokumendid: toomas.seppel@hedman.ee

Kalle-Kaspar Sepper

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.09.2009
Advokaadibüroo DEM Tartu mnt 83-202 , 10115 Tallinn Tel: 5666 4049 Menetlusdokumendid: kalle-kaspar.sepper@abdem.ee

Risto Sidok

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 10.02.2015
Advokaadibüroo WALLESS Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: Risto.Sidok@walless.com

Anton Sigal

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 14.09.2004
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: anton.sigal@ellex.legal