Advokaatide otsing

Janek Valdma

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.11.1994
Advokaadibüroo Valdma & Partnerid Kiriku tn 6-22 , 10130 Tallinn Tel: 605 1234 Menetlusdokumendid: janek@lawpartner.ee

Marina Valge

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 01.09.1991
Advokaadibüroo Valge & Uiga Vanemuise 21a , 51004 Tartu Tel: 734 4294 Menetlusdokumendid: marina@valgejauiga.ee

Triin Väljaots

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.06.2012
Murula Advokaadibüroo Turu plats 7-3 , 44310 Rakvere Tel: 510 8796 Menetlusdokumendid: triin@murula.legal

Allan Valk

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.04.2010
JeweLex Advokaadibüroo Keskväljak 4 , 41594 Jõhvi Tel: 337 6767 Menetlusdokumendid: allan.valk@jewelex.ee

Hannes Vallikivi

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 09.07.1996
Advokaadibüroo WALLESS Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: hannes.vallikivi@walless.com

Jürgen Valter

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 26.02.2009

Liikmesus peatatud alates: 21.06.2021

Elina Varendi

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.09.2016

Liikmesus peatatud alates: 08.02.2022

Rutt Värk

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 12.10.2010
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: rutt.vark@ellex.legal

Sandra Värk

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 26.11.2013

Liikmesus peatatud alates: 08.02.2022

Rene Varul

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 23.09.2003
Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Ülikooli 4 , 51003 Tartu Tel: 730 3470 Menetlusdokumendid: rene@advokaadid.ee