Advokaatide otsing

Karl-Kristjan Kahm

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 17.09.2019
Advokaadibüroo FORT A. Lauteri 5 , 10114 Tallinn Tel: 646 4045 Menetlusdokumendid: karl.kahm@fortlegal.com

Marko Kairjak

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.03.2008
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: marko.kairjak@ellex.ee

Kaarel Kais

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.11.2006
Advokaadibüroo Premium Hobujaama 4 , 10151 Tallinn Tel: 5669 6800 Menetlusdokumendid: info@premiumlaw.ee

Liina Käis

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 08.01.2013

Liikmesus peatatud alates: 17.12.2019

Priit Kala

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 02.09.2014
Advokaadibüroo EMERALDLEGAL Parda tn 8 , 10151 Tallinn Tel: 5660 1177 Menetlusdokumendid: priit.kala@emerald.legal

Tanel Kalaus

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.03.2001
Advokaadibüroo TRINITI Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 685 0950 Menetlusdokumendid: tanel.kalaus@triniti.ee

Martti Kalaus

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.09.1998

Liikmesus peatatud alates: 01.09.2004

Aare Kaldma

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.01.2014
Advokaadibüroo Valge & Uiga Vanemuise 21a , 51004 Tartu Tel: 734 4294 Menetlusdokumendid: aare.kaldma@gmail.com

Rivo Kaldvee

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.11.2010
Advokaadibüroo Kaarma & Kaldvee Kentmanni 6 , 10116 Tallinn Tel: 671 7116 Menetlusdokumendid: rivo.kaldvee@abkaarma.ee

Kai Kaljaste

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 16.11.2004

Liikmesus peatatud alates: 23.07.2013