Advokaatide otsing

Andres Aavik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 13.02.1990
Aavik & Partnerid Advokaadibüroo Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 668 8647 Menetlusdokumendid: andres.aavik@aaviklaw.ee

Juulika Aavik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.11.2011
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: juulika.aavik@sorainen.com

Marko Aavik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 05.10.1999

Liikmesus peatatud alates: 22.01.2019

Maria Abramenkova

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 21.03.2017
Vladimir Sadekov Advokaadibüroo Jõe 3 , 10151 Tallinn Tel: 604 0411 Menetlusdokumendid: info@sadekov.ee

Üllar Aedna

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.01.2008

Liikmesus peatatud alates: 01.08.2017

Mari Agarmaa

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 02.09.2014
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: mari.agarmaa@sorainen.com

Risto Agur

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.05.2005
Advokaadibüroo KPMG Law Narva mnt 5 , 10117 Tallinn Tel: 667 6805 Menetlusdokumendid: risto.agur@kpmglaw.ee

Ene Ahas

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.03.2006
Advokaadibüroo Pormeister Hiiumaa osakond Keskväljak 3 , 92413 Kärdla Tel: 510 6442 Menetlusdokumendid: ene@pormeister.ee

Raul Ainla

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 05.12.1995
Advokaadibüroo Eipre ja Partnerid Juhkentali 8-9/10 , 10132 Tallinn Tel: 627 0551 Menetlusdokumendid: raul.ainla@eipre.ee

Aarne Akerberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 08.03.2011
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Pärnu mnt 10 , 10148 Tallinn Tel: 644 4900 Menetlusdokumendid: aarne@advokaat.ee