Advokaatide otsing

Anne Värvimann

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.09.2012
PRIORE Advokaadibüroo Roosikrantsi 2, III korrus , 10119 Tallinn Tel: 660 0006 Menetlusdokumendid: anne@advokaadiburoo.ee

Elise Vasamäe

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.01.2008
Palladium Advokaadibüroo Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 620 7775 Menetlusdokumendid: byroo@palladium.legal

Veiko Vaske

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 13.11.2012
Advokaadibüroo NOVE Estonia pst 9 , 10143 Tallinn Tel: 610 8010 Menetlusdokumendid: veiko.vaske@nove.ee

Aldo Vassar

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.09.2017
Advokaadibüroo LINDEBERG Kentmanni 6 , 10116 Tallinn Tel: 625 2000 Menetlusdokumendid: aldo.vassar@lindeberg.legal

Aleksei Vassiljev

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.09.2015
Vladimir Sadekov Advokaadibüroo Jõe 3 , 10151 Tallinn Tel: 604 0411 Menetlusdokumendid: aleksei.vassiljev@sadekov.ee

Indrek Västrik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 12.08.1997
Advokaadibüroo Valdma & Partnerid Kiriku tn 6-22 , 10130 Tallinn Tel: 605 1234 Menetlusdokumendid: indrek@lawpartner.ee

Stella Veber

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.03.2019
Advokaadibüroo Tehver & Partnerid Pirni 7 , 10617 Tallinn Tel: 641 9480 Menetlusdokumendid: info@tehver.ee

Teet Veer

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.06.1995
Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid Uus 1 , 80010 Pärnu Tel: 447 5700 Menetlusdokumendid: teet@jolab.ee

Andreas Veeret

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.06.2010
Advokaadibüroo FORT A. Lauteri 5 , 10114 Tallinn Tel: 646 4045 Menetlusdokumendid: andreas.veeret@fortlegal.com

Uno Veering

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 07.12.1999
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: uveering@gmail.com