Advokaatide otsing

Siim Vahtrus

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 24.09.2020
Advokaadibüroo WALLESS Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: siim.vahtrus@walless.com

Kai Vainola

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 09.02.2016

Liikmesus peatatud alates: 23.02.2021

Madis Vainomaa

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 09.03.1998
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665

Annika Vait

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 04.03.2008
Advokaadibüroo ALTERNA Pärnu mnt 141 , 11314 Tallinn Tel: 680 6850 Menetlusdokumendid: annika@alternalaw.ee

Mait Valberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 03.10.2017
Advokaadibüroo Magnusson Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 670 8401 Menetlusdokumendid: menetlus@magnussonlaw.com

Mari Anne Rosalie Valberg

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 05.02.2019
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: estonia@tgsbaltic.com

Janek Valdma

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.11.1994
Advokaadibüroo Valdma & Partnerid Kiriku tn 6-22 , 10130 Tallinn Tel: 605 1234 Menetlusdokumendid: janek@lawpartner.ee

Marina Valge

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 01.09.1991
Advokaadibüroo Valge & Uiga Vanemuise 21a , 51004 Tartu Tel: 734 4294 Menetlusdokumendid: marina@valgejauiga.ee

Triin Väljaots

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.06.2012
Murula Advokaadibüroo Turu plats 7-3 , 44310 Rakvere Tel: 510 8796 Menetlusdokumendid: triin@reinmaa.ee

Allan Valk

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 06.04.2010
JeweLex Advokaadibüroo Keskväljak 4 , 41594 Jõhvi Tel: 337 6767 Menetlusdokumendid: allan.valk@jewelex.ee