Advokaatide otsing

Simo Soolo

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 23.03.2010
Maria Mägi Advokaadibüroo Tatari 25 , 10116 Tallinn Tel: 664 0600 Menetlusdokumendid: mmab@mmab.ee

Annika Soom

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 29.09.2015
Advokaadibüroo RASK Rotermanni 8 , 10111 Tallinn Tel: 618 0820 Menetlusdokumendid: rask@rask.ee

Ene Soop

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.06.1999
Advokaadibüroo Narlex Tallinna osakond C.R. Jakobsoni 3-2A , 10128 Tallinn Tel: 506 2428 Menetlusdokumendid: ene.soop@narlex.com

Cardo Soosaar

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 07.12.1999
Attela Advokaadibüroo Tartu osakond Kaluri 2 , 51004 Tartu Tel: 667 7888 Menetlusdokumendid: attela@attela.ee

Aku Johannes Sorainen

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.06.2002
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: aku.sorainen@sorainen.com

Margus Sorga

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.03.2012
bnt attorneys-at-law Advokaadibüroo Tatari 6 , 10116 Tallinn Tel: 667 6240 Menetlusdokumendid: info.ee@bnt.eu

Robert Sprengk

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 07.03.2017
Advokaadibüroo Barrister Narva osakond Võidu 2 , 21006 Narva Tel: 516 6303 Menetlusdokumendid: Robert.Sprengk@barrister.ee

Jaanus Stern

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.09.2017
Advokaadibüroo Greinoman & Co Rotermanni 2-B11 , 10111 Tallinn Tel: 611 9000 Menetlusdokumendid: jaanus@greinoman.com

Ilmar Straus

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 21.05.1996
Advokaadibüroo Simson Straus Tornimäe 2 , 15010 Tallinn Tel: 600 8819 Menetlusdokumendid: info@svslegal.ee

Liis Suik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.03.2004
Advokaadibüroo Liis Suik Katusepapi 4-A210 , 11412 Tallinn Tel: 5568 2190 Menetlusdokumendid: liis.suik@gmail.com