Javascript is required

Eesti Advokatuuri tennisekarikas taaskord kodus

Eesti Advokatuuri tennisekarikas taaskord kodus

 

Selle aasta Eesti ja Soome Advokatuuride vaheline meeskondlik tenniseturniir Eesti Advokatuuri rändkarikale toimus 30. ja 31. augustil Helsingis.

Teist aastat järjest võitis turniiri Eesti Advokatuuri meeskond. Võidukasse meeskonda kuulusid:

Ain Alvin (Glikman, Alvin & Partnerid AB)
Kaido Ehasoo (AB Ehasoo & Partnerid)
Paul Järve (AB Järve, Otti ja Partnerid)
Rait Kaarma (AB LAWIN)
Raiko Lipstok (AB Eversheds Ots & Co)
Ivo Mahhov (Välisõigusabi AB)
Kalle Pedak (AB Hedman Partners)
Andres Tamm (AB Andres Tamm)

Turniiri esimene päev oli traditsiooniliselt ametliku turniiri päev. Eesti võistkond alistas Soome kolleegid tulemusega 4,5:7,5, seejuures võitsid eestlased kõik peetud paarismängud. Teisel päeval peeti tavapärane sõprusturniir, kus kõik osavõtjad, ka need, kes ametlikus võistkonnas turniiril ei osale, loositakse viisil, et eelistatult oleks samas paaris mängijateks nii Eesti kui Soome kolleeg. Sõprusturniiri võitsid sellel aastal Rait Kaarma ja Nils-Henrik (Nisse) Wasenius (Lexia/Soome).

Tenniseturniiri peetakse juba aastast 2002 vaheldumisi Eestis ja Soomes ning esimesed üheksa aastat on karikas olnud Soome kolleegide hoida. Turniirid on toimunud nii Eesti kui ka Soome advokatuuride poolt toetatuna Tallinnas, Helsingis, Viljandis, Pärnus, Kuressaares ja Hankos. Vaatamata käesoleva aasta mehelikule meeskonnale on varasematel aastatel osavõtjate hulgas olnud ka naiskolleege.

Järgmine tenniseturniir toimub järgmisel aastal eeldatavalt Tartus.