Javascript is required

Advokatuuri koolituste sari jätkub kutse-eetika küsimustega

TEADE

12. september 2013

 

 

Advokatuuri koolituste sari jätkub kutse-eetika küsimustega

 

Täna toimub rahvusraamatukogu suures konverentsisaalis Eesti Advokatuuri täienduskoolituste uue hooaja avakoolitus „Kutse-eetika“, kus esmakordselt on kuulajate seas Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilased.

Kutse-eetika aktuaalsetest probleemidest räägib advokatuuri eetika- ja metoodikakomisjoni esimees, vandeadvokaat  Martin Tamme, kes keskendub konfidentsiaalsusele muutuvas ajas, kliendi huvide kaitsele advokaadi sõltumatuse ja väärikuse kontekstis, IT turvalisusele ning advokaaditeenuste reklaamile. Advokatuuri eelmine esimees, vandeadvokaat Toomas Vaher esineb teemal „Menetluskulude kindlaksmääramise aktuaalprobleeme läbi kutse-eetika prisma“ ning juhtiv riigiprokurör Heili Sepp räägib teemal „Peamisi diskussioonikohti prokuröride eetikakoodeksi kaasajastamisel aastal 2013“.

Algaval hooajal saavad esmakordselt advokatuuri koolitustel osaleda ka Tartu Ülikooli õigusteaduse magistriõppe üliõpilased ning üliõpilastele lubatud 15 kohta täitusid esimese päevaga. Tänaseks on kõigil advokatuuri sügisestel koolitustel ka n-ö ootejärjekord.

Koostöö eesmärk on võimaldada üliõpilastel saada lisaks õpitavale täiendavat teavet, mh praktilisi vastuseid kerkinud küsimustele ning teisalt saada kokku ühe õigusprofessiooni esindajatega.

 

 

Lisainfo:

Kristel Voltenberg

kantsler

Eesti Advokatuur

Tel: 662 0665

E-post: kristel.voltenberg@advokatuur.ee