Prindi

Estonian Attorneys´ Aid for Ukraine Юридична допомога Україні

The Estonian Bar Association supports free legal advice from attorneys in Estonia for persons fleeing the war in Ukraine.

 

 

•   Estonian attorneys´ Aid for Ukraine

If you are fleeing the war in Ukraine and need free legal advice from a attorneys in Estonia, you may contact one of the attorneys listed below,.

 

•   Юридична допомога Україні

Якщо Ви є біженцем з війни в Україні і потребуєте безкоштовної юридичної консультації адвоката в Естонії, Ви можете зв’язатися з одним з наведених нижче юристів.

 

•   Помощь адвокатов для Украины

Если вы спасаетесь от войны в Украине и нуждаетесь в бесплатной юридической консультации адвоката в Эстонии.  

 

Law firm/ юридична фірма/ юридическая фирма/  Name/ ім'я адвоката/  Phone/ телефон/ телефон E-mail/електронна пошта/Эл. Почта Area of ​​legal aid/сфера правової допомоги/направление юридической помощи Legal aid area/сфера юридичної допомоги/Область юридической помощи Language skills for legal aid/мова правової допомоги/язык юридической помощи
Advokaadibüroo Barrister Meelis Pirn 5161683 meelis.pirn@barrister.ee Civil law/цивільне право/гражданское право Tallinn English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo BLESSNER Alar Urm 5010167 Alar@blessner.ee     Russian/російська
Advokaadibüroo COBALT   6651888 ukraine@cobalt.legal areas of our specialisation, please see www.cobalt.legal/сфери нашої спеціалізації, див. www.cobalt.legal Tallinn English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo CORE Legal Julia Gramma 53094994 julia.gramma@corelegal.eu     Russian/російська
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co Maarja Junti   maarja.junti@eversheds-sutherland.ee Civil law/цивільне право/гражданское право Tallinn,Harjumaa English/англійська
Advokaadibüroo Koch & Partnerid Kalev Aavik 5561345 kalev.aavik@kochpartners.ee Administrative law, civil law/ адміністративне право, цивільне право/административный закон
гражданское право
Tallinn English/англійська
Advokaadibüroo Lepmets & Nõges Kristjan Nõges 5500940 office@leno.ee Civil law/цивільне право/гражданское право Tallinn, Võru,Põlva,Kärdla,Viljandi English/англійська
Advokaadibüroo Lepmets & Nõges Charlotta Rebecca Zobel 5500487 rebecca@leno.ee Criminal and civil law/кримінальне та цивільне право/уголовное и гражданское право Tallinn English/англійська
Advokaadibüroo LEXTAL Kristi Sild 5117727 kristi.sild@lextal.ee Employment law, company law/трудове право, право компаній/трудовое право, корпоративное право Tallinn English/англійська
Advokaadibüroo LIVERTE Liisa Linna 5253815 info@liverte.ee Immigration law, administrative law, labor law/імміграційне право, адміністративне право, трудове право/иммиграционное право, административное право, трудовое право Harjumaa English/англійська
Advokaadibüroo Magnusson Kaidar Sultson 5011355 kaidar.sultson@magnussonlaw.com   Tallinn,  Harjumaa Russian/російська
Advokaadibüroo NaviLaw Marko Tiiman 5056688 marko.tiiman@gmail.com   Harjumaa, Läänemaa, Ida-Virumaa English,Germany/англійська, німецька
Advokaadibüroo Pallo&Partnerid Kristina Viznovitš 56889034 kristina.viznovits@pallo.ee   Tartu English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo Pallo&Partnerid Jaanika Reilik-Bakhoff 5057217 jaanika.reilik@pallo.ee   Tartumaa English/англійська
Advokaadibüroo Ruus & Veso Taivo Ruus 5022299 taivo@ruusveso.ee     English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo Sirje Must Kristi Haas 53953825 kristi@sirjemust.ee Family law, labor law, law of obligations /Сімейне право, трудове право
зобов'язальне право/Семейное право, трудовое право
обязательственное право
Tartu English/англійська
Advokaadibüroo Sirje Must Katrin Jennsen 5285522 katrin@sirjemust.ee Family law, law of obligations/ Сімейне право, зобов'язальне право/Семейное право, обязательственное право Tartu English/англійська
Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli Maano Saareväli 5074730 maano.saarevali@sirk.ee Traffic law/закон дорожнього руху/правила дорожного движения Eesti English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli Indrek Sirk 5136991 indrek@sirk.ee Traffic law/закон дорожнього руху/правила дорожного движения Eesti English,Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo Sorainen Karin Madisson 56479441 karin.madisson@sorainen.com Право компаній, інвестиції, трудове право/Корпоративное право, инвестиции, трудовое право Tallinn English/англійська
Advokaadibüroo Sorainen Albert Linntam 55691411 Albert.linntam@sorainen.com Migration, labor law, civil law, company law/міграційне, трудове право, цивільне право, право компаній/миграция, трудовое право, гражданское право, корпоративное право Harjumaa English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo Sorainen Gerli Helene Gritsenko 5129426 gerli.gritsenko@sorainen.com   Tallinn English/англійська
Advokaadibüroo Syndicate Legal Ronald Riistan 5170960 ronald@syndicate.legal Civil law, administrative law/цивільне право,
адміністративне право/гражданское право,
административный закон, гражданское право
Harjumaa, Põlvamaa, Tartumaa English/англійська
Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid Tarmo Pilv 5020425 tarmo@tarmopilv.ee Civil law  and other/ цивільне право та інше/гражданское право Lõuna-Eesti/South of Estonia/Південна Естонія Russian/російська
Advokaadibüroo Tehver & Partnerid Toomas Laanemaa 5110568 toomas@tehver.ee   Tallinn English, Russian/англійська, російська
Advokaadibüroo TGS Baltic Vitali Šipilov 56458071 vitali.sipilov@tgsbaltic.com Civil law, administrative law/цивільне право,
адміністративне право/гражданское право,
административный закон
Tallinn Russian/російська
Advokaadibüroo TGS Baltic Silvia Urgas 59060081 silvia.urgas@tgsbaltic.com Private law, civil proceedings/приватне право, цивільний процес/частное право, гражданский процесс Tallinn English/англійська
Advokaadibüroo Tibar&Partnerid Kadi Sitska 55605059 kadi.sitska@gmail.com Civil law, criminal law, misdemeanor proceedings/цивільне право, кримінальне право, провадження про проступки/гражданское право, уголовное право, производство по делам о проступках Harjumaa English/англійська
Advokaadibüroo Vindex Jevgeni Tverdohlebov 51911488 info@vindex.ee Business law, residence permits, work visa, property law, family law, debt law, commercial law, contract law/Комерційне право, посвідки на проживання, робоча віза, речове право, сімейне право, зобов'язальне право, комерційне право, договірне право/Коммерческое право, вид на жительство, рабочая виза, вещное право, семейное право, обязательственное право, коммерческое право, договорное право Eesti Russian/російська
Advokaadibüroo WALLESS Edgar-Kaj Velbri   Edgar.velbri@walless.com Civil law/Administrative law/адміністративне право,
  цивільне право/Административный закон,  гражданское право 
Tallinn English/англійська
Advokaadiüroo AK Aidi Kallavus 5259132 aidi@kallavus.ee Migration, tax law, labor law, company law, real estate/Міграційне, податкове право, трудове право, право компаній, нерухомість/Миграция, налоговое право, трудовое право, корпоративное право, недвижимость Harjumaa English/англійська
Advokadibüroo LINDEBERG Keijo Lindeberg 6252000 info@lindeberg.legal   Tallinn, Tartu English, Russian/англійська, російська
Cuesta Advokaadibüroo Britta Oltjer 6555052 info@cuesta.ee Civil law, contract law/цивільне право, договірне право/гражданское право, договорное право Tallinn English, Russian/англійська, російська
Ellex Raidla Advokaadibüroo   640 7170  slavaukraini.estonia@ellex.legal Civil law, Administrative law, Legal status of refugees, rights arising/ Цивільне право, Адміністративне право, Правовий статус біженців, права, що виникають/ Гражданское право, Административное право, Правовой статус беженцев, возникающие права цивільне право /Административный закон,  гражданское право  Tallinn English/англійська
Kull Advokaadibüroo Deivi Vaht 56496946 deivi.vaht@riversen.ee Civil law/цивільне право/гражданское право Harjumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa Russian/російська
Narva Esimene Advokaadibüroo Valeriy Gimaev 56155983 valeriy@gimaev.ee Criminal law, residence permits/кримінального права
посвідки на проживання/уголовное право, виды на жительство
Tallinn, Narva Russian/російська
RISTAL KEBA PARTNERID Advokaadibüroo Kelli Ristal 5259856 kelli@ristal.ee All fields/всі теми/все темы Harjumaa English, Russian/англійська, російська