Tagasi

Noorte advokaatide võistlus 2022

16. detsember 2021 12:22

Euroopa Õigusakadeemia on korraldamas noorte advokaatide võistlust, mille raames pannakse võistkondade teadmised proovile erinevates õigusvaldkondades kogenud Euroopa õiguspraktikute silme all. Eesti Advokatuuril on Euroopa Õigusakadeemiale võimalus esitada kuni 2 kandidaati järgmistel tingimustel:

 

  • Kandideerida on võimalik vandeadvokaadi abidel, kes tegutsevad alles esimest aastat, ehk et advokatuuri astumisest ei ole veel aasta möödunud
  • Kandidaadid valdavad inglise keelt tasemel, mis võimaldab võõrkeeles töötada
  • Euroopa Õigusakadeemia poolt välja valitud võistlejad on kohustatud ise tasuma osalustasu 170 eurot, Eesti Advokatuur antud projekti rahaliselt ei toeta. Väljavalitud võistlejate majutus- ja reisikulud kuuluvad kompenseerimisele Euroopa Õigusakadeemia poolt.

 

Kandideerimiseks palume nõuetele vastavatel kandidaatidel esitada motiveeritud sooviavaldused advokatuuri juhatusele kandidaatide valimiseks meiliaadressil merit.aavekukk-tamm@advokatuur.ee hiljemalt 16.01.2022. Täpsem info võistluse osas on toodud ka  ERA Young Lawyers contest 2022 brošüüris, küsimuste korral palun pöörduda samuti Merit Aavekukk-Tamm`e poole.