MENÜÜ Prindi

Vandeadvokaatidest lepitajad

 

Kalev Aavik
Advokaadibüroo Laus & Partnerid (10324761)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel 662 2640
Faks 662 2641
menetlusdokumendid: lawoffice@lauspartners.ee

Ene Ahas
Advokaadibüroo Pormeister  (12981813)
Põhja pst 5-11, 10142 Tallinn
Tel 5660 2048
menetlusdokumendid: ene@pormeister.ee

Allar Aru
Advokaadibüroo TARK (10223698)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 611 0900
Faks 611 0911
menetlusdokumendid: allar.aru@tgslegal.com

Urmas Arumäe
Vladimir Sadekov Advokaadibüroo (11875635)
Jõe 3, 10151 Tallinn
Tel 604 0411
menetlusdokumendid: urmas.arumae@sadekov.ee

Piret Blankin
Advokaadibüroo Derling (14024560)
Liivalaia 45, 10145 Tallinn
Tel 611 0915
menetlusdokumendid: piret.blankin@derling.ee

Alar Eiche
Advokaadibüroo Eiche & Partnerid
Roosikrantsi 10a, 10119 Tallinn
Tel 640 5240
Faks 640 5241
menetlusdokumendid: alar.eiche@eiche.ee

Vadim Filimonov
LEADELL Pilv Advokaadibüroo (10361578)
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn
Tel 619 1630
Faks 640 4653
menetlusdokumendid: vadim.filimonov@leadell.com

Carri Ginter
Advokaadibüroo SORAINEN (10876331)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel  640 0900
Faks 640 0901
menetlusdokumendid: carri.ginter@sorainen.com

Karl Haavasalu
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Pirkko-Liis Harkmaa
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: pirkko-liis.harkmaa@cobalt.legal
lepitaja tööõiguse valdkonnas

Enno Heringson
Advokaadibüroo Heringson GLO (12150756)
Maakri 23a, 10145 Tallinn
Tel 610 8108
Faks 610 8107
menetlusdokumendid: enno@heringson.ee

Marek Herm
Attela Advokaadibüroo (12599456)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 660 9221
menetlusdokumendid: marek.herm@attela.ee

Tiina-Mare Hiob
Advokaadibüroo Tiina Mare Hiob (10825606)
Tondi 1-306, 11313 Tallinn
Tel 655 6626
Faks 655 6626
menetlusdokumendid: tiinamare.hiob@gmail.com

Jaanus Ikla
Ellex Raidla Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: jaanus.ikla@ellex.ee

Marika Jaanson
Advokaadibüroo Aktseptus (12562588)
Luise 19, 10142 Tallinn
Tel 513 1331
menetlusdokumendid: info@aktseptus.ee

Allar Jõks
Advokaadibüroo SORAINEN (10876331)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel  640 0900
Faks 640 0901
menetlusdokumendid: allar.joks@sorainen.com

Imbi Jürgen
Advokaadibüroo PriceatwerhouseCoopers Legal (12287780)
Kai 1, 10111 Tallinn
Tel 611 8050
menetlusdokumendid: info.estonia@ee.pwclegal.com

Tanel Kalaus
Advokaadibüroo Jesse & Kalaus (12803260)
Suur-Ameerika 12, 10119 Tallinn
Tel 521 8959
menetlusdokumendid: tanel.kalaus@ellex.ee

Ain Kalme
Advokaadibüroo TRINTI (11984324)
Tartu mnt 2, 10145 Tallinn
Tel  685 0950
menetlusdokumendid: ain.kalme@triniti.ee 

Viive Kaur
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: tallinn@cobalt.legal

Erki Kergandberg
Advokaadibüroo Derling (14024560)
Liivalaia 45, 10145 Tallinn
Tel 611 0915
menetlusdokumendid: erki.kergandberg@derling.ee

Urmas Kiik
Advokaadibüroo Hedman Partners & CO
Rotermanni 8, 10111 Tallinn
Tel 664 5250
Faks 664 5251
menetlusdokumendid: urmas.kiik@hedman.ee

Madis Kiisa
Advokaadibüroo Laus & Partnerid (10324761)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel 662 2640
Faks 662 2641
menetlusdokumendid: lawoffice@lauspartners.ee

Gerli Kilusk
Advokaadibüroo Primus (12003819)
Kai 1, 10111 Tallinn
Tel 622 0000
Faks 622 0001
menetlusdokumendid: menetlus@primus.legal

Vahur Kivistik
Advokaadibüroo HansaLaw (11055205)
Gonsiori 7, 10117 Tallinn
Tel 660 3800
menetlusdokumendid: vahur.kivistik@hansalaw.ee 

Ksenia Kravtšenko
Advokaadibüroo Turnstone (14191222)
Tartu mnt 25-32, 10117 Tallinn
Tel 600 4460
menetlusdokumendid: ksenia.kravtshenko@turnstone.ee

Urmas Kõrgesaar
LEADELL Pilv Advokaadibüroo Tartu osakond (10361578)
Turu 2, 51014 Tartu
Tel 731 2272
Faks 731 2274
menetlusdokumendid: urmas.korgesaar@leadell.com

Kristina Laarmaa
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Raivo Laus
Advokaadibüroo Laus & Partnerid (10324761)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel 662 2640
Faks 662 2641
menetlusdokumendid: lawoffice@lauspartners.ee

Margo Lemetti
Advokaadibüroo Derling Tartu osakond (14024560)
Kaluri 2,  51013 Tartu
Tel 737 0970
Faks 737 0971
menetlusdokumendid: margo.lemetti@derling.ee

Keijo Lindeberg
Advokaadibüroo LMP (12045166)
Kentmanni 6, 10116 Tallinn
Tel 625 2000
menetlusdokumendid: keijo.lindeberg@lmp.ee

Liina Linsi
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: tallinn@cobalt.legal

Raiko Lipstok
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co (10639559)
Kentmanni 4/Sakala 10, 10116 Tallinn
Tel 622 9990
Faks 622 9999
menetlusdokumendid: raiko.lipstok@eversheds-sutherland.ee

Kaido Loor
Advokaadibüroo Vilgerts Loor (12674666)
Tõnismägi 3a, 10119 Tallinn
Tel  5646 5758
menetlusdokumendid: kaido.loor@vilgerts.com 

Toomas Luhaäär
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: tallinn@cobalt.legal

Mikk Lõhmus
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Karin Madisson
Advokaadibüroo SORAINEN (10876331)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel  640 0900
Faks 640 0901
menetlusdokumendid: karin.madisson@sorainen.com

Ants Mailend
Advokaadibüroo SORAINEN (10876331)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 640 0900
Faks 626 0901
menetlusdokumendid: ants.mailend@sorainen.com

Rando Maisvee
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co (10639559)
Kentmanni 4/Sakala 10,  10116 Tallinn
Tel 622 9990
Faks 622 9999
menetlusdokumendid: rando.maisvee@eversheds-sutherland.ee

Jaanus Mody
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: tallinn@cobalt.legal

Eva Mägi (liikmesus peatatud)
 

Indrek Naur
Advokaadibüroo Naur & Pärn (12159289)
Juhkentali 52, 10132 Tallinn
Tel 601 2900
menetlusdokumendid: indrek@in.ee

Ants Nõmper
Raidla Ellex Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: ants.nomper@ellex.ee

Arne Ots
Raidla Ellex Advootkaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: arne.ots@ellex.ee

Maivi Ots
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co (10639559)
Kentmanni 4/Sakala 10, 10116 Tallinn
Tel 622 9990
Faks 622 9999
menetlusdokumendid: maivi.ots@eversheds-sutherland.ee

Raul Otsa
Advokaadibüroo Raul Otsa (12976410)
Pirita tee 28a-47, 10127 Tallinn
Tel 683 3000
menetlusdokumendid: raul@indela.ee

Sven Papp
Ellex Raidla Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2,  10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: sven.papp@ellex.ee

Raino Paron
Raidla Ellex Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: raino.paron@ellex.ee

Kalle Pedak
Advokaadibüroo Hedman Partners & CO (11978387)
Rotermanni 8, 10111 Tallinn
Tel 664 5250
Faks 664 5251
menetlusdokumendid: kalle.pedak@hedman.ee

Tarmo Peterson
Advokaadibüroo RASK (12320552)
Rotermanni 8, 10111 Tallinn
Tel 618 0820
menetlusdokumendid: menetlus@rask.ee

Helmut Pikmets
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Aivar Pilv
LEADELL Pilv Advokaadibüroo (10361578)
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn
Tel 619 1630
Faks 640 4653
menetlusdokumendid: aivar.pilv@leadell.com

Tarmo Pilv
Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid (12348292)
Ülikooli 8, 51003 Tartu
Tel 484 4000
menetlusdokumendid: info@tarmopilv.ee

Margus Poola
Advokaadibüroo LEXTAL (10992652)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel  640 0250
Faks 640 0260
menetlusdokumendid: margus.poola@lextal.ee

Pirkka-Marja Põldvere
LEADELL Pilv Advokaadibüroo (10361578)
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn
Tel 619 1630
Faks 640 4653
menetlusdokumendid: pirkkamarja.poldvere@leadell.com

Tanel Pürn
Advokaadibüroo Derling Tartu osakond (14024560)
Kaluri 2, 51013 Tartu
Tel 737 0970
menetlusdokumendid: tanel.purn@derling.ee

Jüri Raidla
Ellex Raidla Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2,  10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: jyri.raidla@ellex.ee

Kati Raudsepp (liikmesus peatatud)
Advokaadibüroo Barrister (12130707)
Piiskopi 3,  10130 Tallinn
Tel 636 6600
menetlusdokumendid: kati.raudsepp@barrister.ee

Kaidi Reiljan-Sihvart
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: tallinn@cobalt.legal

Nigul Saar
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Kalev Saare
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: kalev.saare@cobalt.legal

Anu Sander
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Edith Sassian
Advokaadibüroo Edith Sassian & Ko (10574104)
Parda 4, 10151 Tallinn
Tel 631 3863
Faks 631 3863
menetlusdokumendid: post@sassian.ee

Siret Siilbek
Advokaadibüroo ALTERNA (12537320)
Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn
Tel 680 6850
menetlusdokumendid: siret@alternalaw.ee

Viktor Särgava
Advokaadibüroo Laus & Partnerid (10324761)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel 662 2640
Faks 662 2641
menetlusdokumendid: lawoffice@lauspartners.ee

Üllar Talviste
Advokaadibüroo LEXTAL (10992652)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel  640 0250
Faks 640 0260
menetlusdokumendid: yllar.talviste@lextal.ee

Elo Tamm
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: elo.tamm@cobalt.legal
lepitaja konkurentsiõiguse valdkonnas

Martin Tamme
Advokaadibüroo TGS Baltic (10288628)
Ahtri 6a, 10151 Tallinn
Tel 626 4300
Faks 626 4306
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Marina Tolmatšova
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: marina.tolmatshova@cobalt.legal

Leonid Tolstov
Advokaadibüroo TGS Baltic Tartu osakond (10288628)
Kaluri 2, 51004 Tartu
Tel 7 301 610
Faks 7 301 620
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Veikko Toomere
NJORD Advokaadibüroo (11176771)
Veerenni 24-D, 10135 Tallinn
Tel 667 6440
Faks 667 6450
menetlusdokumendid: veikko.toomere@njordlaw.ee

Kuldar-Jaan Torokoff
Advokaadibüroo FORT (12136868)
A. Lauteri 5, 10114 Tallinn
Tel 646 4045
menetlusdokumendid: kuldar-jaan.torokoff@fort.ee

Martin Triipan
Ellex Raidla Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: martin.triipan@ellex.ee

Jevgeni Tverdohlebov
Advokaadibüroo Vindex (11473227)
Väike-Ameerika 8-301, 10129 Tallinn
Tel 5191 1488
menetlusdokumendid: info@vindex.ee

Alar Urm
Advokaadibüroo LEXTAL (10992652)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel  640 0250
Faks 640 0260
menetlusdokumendid: alar.urm@lextal.ee

Urmas Ustav
Advokaadibüroo LEXTAL (10992652)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel  640 0250
Faks 640 0260
menetlusdokumendid: urmas.ustav@lextal.ee

Toomas Vaher
Raidla Ellex Advokaadibüroo (10344152)
Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn
Tel 640 7170
Faks 640 7171
menetlusdokumendid: toomas.vaher@ellex.ee

Annika Vait
Advokaadibüroo ALTERNA (12537320)
Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn
Tel 680 6850
menetlusdokumendid: annika@alternalaw.ee

Hannes Vallikivi
Advokaadibüroo Derling (14024560)
Liivalaia 45, 10145 Tallinn
Tel 611 0915
menetlusdokumendid: hannes.vallikivi@derling.ee

Aleksander Vares
Advokaadibüroo Vares & Mõistlik (12782692)
Väike-Ameerika 8, 10129 Tallinn
Tel 5560 3649
menetlusdokumendid: aleksander@abvm.ee

Paul Varul
Advokaadibüroo TGS Baltic Tartu osakond (10288628)
Kaluri 2, 51004 Tartu
Tel 7 301 610
Faks 7 301 620
menetlusdokumendid: menetlus@tgsbaltic.com

Merle Veeroos
Advokaadibüroo COBALT (10188708)
Pärnu mnt 15, 10141 Tallinn
Tel 665 1888
Faks 665 1899
menetlusdokumendid: tallinn@cobalt.legal

Sten-Andrus Veidebaum
Advokaadibüroo TRINITI (11984324)
Tartu mnt 2, 10145 Tallinn
Tel 685 0950
Faks 685 0951
menetlusdokumendid: triniti@triniti.ee

Vesse Võhma
Advokaadibüroo Entsik & Partnerid (11034261)
F.R.Kreutzwaldi 3, 10120 Tallinn
Tel 616 4660
menetlusdokumendid: info@entsik.ee

Janek Väli
Advokaadibüroo Laus & Partnerid (10324761)
Rävala pst 4, 10143 Tallinn
Tel 662 2640
Faks 662 2641
menetlusdokumendid: lawoffice@lauspartners.ee

Ilmar-Erik Aavakivi
LEADELL Pilv Advokaadibüroo (10361578)
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn
Tel 619 1630
Faks 640 4653
menetlusdokumendid: ilmarerik.aavakivi@leadell.com