Advokaatide otsing

Meeli Rondel

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 02.10.2018
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: meeli.rondel@tgsbaltic.com

Mihkel Roos

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 21.09.2021
Advokaadibüroo Tepper & Partnerid Lelle 24 , 10138 Tallinn Tel: 667 1550 Menetlusdokumendid: mihkel@tepper.ee

Erko-Andreas Roosik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.09.2017
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots&Co Kentmanni 4/Sakala 10 , 10116 Tallinn Tel: 622 9990 Menetlusdokumendid: Erko-Andreas.Roosik@eversheds-sutherland.ee

Rünno Roosmaa

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 16.04.1977
Advokaadibüroo Roosmaa Munga 2 , 80010 Pärnu Tel: 443 3657 Menetlusdokumendid: abroosmaa@hotmail.com

Dan-Erik Roosve

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 08.03.2022
Advokaadibüroo LEXTAL Rävala pst 4 , 10143 Tallinn Tel: 640 0250 Menetlusdokumendid: dan-erik.roosve@lextal.ee

Karen Root

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.02.2014
Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 614 1858 Menetlusdokumendid: karen.root@pwc.com

Mario Rosentau

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 14.05.2013
Advokaadibüroo HansaLaw Gonsiori 7 , 10117 Tallinn Tel: 660 3800 Menetlusdokumendid: mario.rosentau@hansalaw.ee

Dmitri Rozenblat

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 14.12.2010
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: dmitri.rozenblat@ellex.legal

Piret Rummi

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 17.02.2021
Reinmaa & Partnerid Advokaadibüroo Pärnu mnt 105 , 19094 Tallinn Tel: 660 6974 Menetlusdokumendid: piret@reinmaa.ee

Taivo Ruus

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 05.10.1999
Advokaadibüroo Ruus & Veso Kaupmehe 10-11 , 10114 Tallinn Tel: 5022 299;5204535 Menetlusdokumendid: taivo@ruusveso.ee