Advokaatide otsing

Liisa Levandi

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 05.02.2019
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: liisa.levandi@tgsbaltic.com

Kirill Ležeiko

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 02.10.2018
Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 614 1858 Menetlusdokumendid: kirill.l.lezeiko@pwc.com

Rauno Ligi

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 12.10.2010
Advokaadibüroo COBALT Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 665 1888 Menetlusdokumendid: menetlus@cobalt.legal

Gerda Liik

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 13.12.2011
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: gerda.liik@ellex.ee

Merlin Liis-Toomela

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.09.2017
Ellex Raidla Advokaadibüroo Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 640 7170 Menetlusdokumendid: contact@ellex.ee

Anna Liiv

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.04.2011
Advokaadibüroo TRINITI Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 685 0950 Menetlusdokumendid: anna.liiv@triniti.ee

Kai Liiva

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 30.11.2004
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665

Toomas Liiva

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 09.01.2001
Advokaadibüroo Valdma & Partnerid Kiriku tn 6-22 , 10130 Tallinn Tel: 605 1234 Menetlusdokumendid: toomas@lawpartner.ee

Lauri Liivat

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.12.2007
Advokaadibüroo SORAINEN Rotermanni 6, I hoone , 10412 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: lauri.liivat@sorainen.com

Andrus Lillo

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 10.08.1999
Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Ülikooli 4 , 51003 Tartu Tel: 730 3470 Menetlusdokumendid: andrus@advokaadid.ee