Advokaatide otsing

Anto Kasak

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 08.05.2001
Advokaadibüroo Kasak & Lepikson P. Süda 3a-4 , 10118 Tallinn Tel: 681 1300 Menetlusdokumendid: kasak@kasak.ee

Kadri-Catre Kasak

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 05.02.2013

Liikmesus peatatud alates: 31.03.2020

Angela Kase

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 18.09.2018
Advokaadibüroo Derling Primus Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: angela.kase@derling.ee

Gert Kasekivi

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.01.2013
Advokaadibüroo Legalia Narva mnt 13 , 10151 Tallinn Tel: 627 2560 Menetlusdokumendid: gert@legalia.ee

Kadri Kasepalu

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 20.02.2018
Advokaadibüroo KPMG Law Narva mnt 5 , 10117 Tallinn Tel: 667 6805 Menetlusdokumendid: info@kpmglaw.ee

Ave-Ly Käsi

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 02.10.2018
Advokaadibüroo LEXTAL Rävala pst 4 , 10143 Tallinn Tel: 640 0250 Menetlusdokumendid: info@lextal.ee

Gerly Kask

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.10.2009
Advokaadibüroo HansaLaw Gonsiori 7 , 10117 Tallinn Tel: 660 3800 Menetlusdokumendid: gerly.kask@hansalaw.ee

Kaupo Kask

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.09.2014
Advokaadibüroo A. Ratnikov & Partners J. Köleri 8 , 10150 Tallinn Tel: 684 5807 Menetlusdokumendid: kaupo@ratnikovab.com

Karl Kask

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 25.10.1994
Advokaadibüroo SORAINEN Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: karl.kask@sorainen.com

Tanel Kask

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 18.09.2018
Advokaadibüroo Derling Primus Tartu osakond Kaluri 2 , 51013 Tartu Tel: 737 0970 Menetlusdokumendid: tanel.kask@derling.ee