Advokaatide otsing

Raul Kartsep

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 24.09.2020
Advokaadibüroo SORAINEN Rotermanni 6, I hoone , 10412 Tallinn Tel: 640 0900 Menetlusdokumendid: raul.kartsep@sorainen.com

Ants Karu

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 21.05.1996
Advokaadibüroo LEXTAL Rävala pst 4 , 10143 Tallinn Tel: 640 0250 Menetlusdokumendid: ants.karu@lextal.ee

Sirle Karu

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 21.11.1995
Advokaadibüroo LEXTAL Rävala pst 4 , 10143 Tallinn Tel: 640 0250 Menetlusdokumendid: sirle.karu@lextal.ee

Anto Kasak

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 08.05.2001
Advokaadibüroo Kasak & Lepikson Tartu mnt 25 (Novira Plaza, 11. korrus) , 10117 Tallinn Tel: 510 0444 Menetlusdokumendid: kasak@kasak.ee

Angela Kase

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.09.2018
Advokaadibüroo WALLESS Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: angela.kase@walless.com

Gert Kasekivi

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 22.01.2013
Advokaadibüroo Legalia Narva mnt 13 , 10151 Tallinn Tel: 627 2560 Menetlusdokumendid: gert@legalia.ee

Kadri Kasepalu

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.02.2018
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665

Karl Kask

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 25.10.1994
Advokaadibüroo COBALT Pärnu mnt 15 , 10141 Tallinn Tel: 665 1888 Menetlusdokumendid: karl.kask@cobalt.legal

Tanel Kask

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 18.09.2018
Advokaadibüroo WALLESS Tartu osakond Kaluri 2 , 51013 Tartu Tel: 737 0970 Menetlusdokumendid: tanel.kask@walless.com

Kaupo Kask

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 02.09.2014
Advokaadibüroo A. Ratnikov & Partners J. Köleri 8 , 10150 Tallinn Tel: 684 5807 Menetlusdokumendid: kaupo@ratnikovab.com