Advokaatide otsing

Uno Veering

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 07.12.1999
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: uveering@gmail.com

Merle Veeroos

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 03.12.2002

Liikmesus peatatud alates: 09.06.2020

Anne Veerpalu

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 16.06.2009
TECH x LEGAL Advokaadibüroo Marati 5 , 11712 Tallinn Tel: 5695 0909 Menetlusdokumendid: anne.veerpalu@techxlegal.com

Sten-Andrus Veidebaum

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 09.06.1998
Advokaadibüroo TRINITI Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 685 0950 Menetlusdokumendid: triniti@triniti.ee

Mari-Ann Veiermann

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.04.2000
Tornimäe Advokaadibüroo Tornimäe 7-31 , 10145 Tallinn Tel: 609 8876 Menetlusdokumendid: mariann@tornimae.ee

Urmas Veinberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.05.2005
Advokaadibüroo Legest Lageda tee 14/2-5 , 74020 Viimsi vald Tel: 5300 3345 Menetlusdokumendid: legest@legest.ee

Annika Veisson

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.02.2019
Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots&Co Kentmanni 4/Sakala 10 , 10116 Tallinn Tel: 622 9990 Menetlusdokumendid: annika.veisson@eversheds-sutherland.ee

Edgar-Kaj Velbri

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.09.2015
Advokaadibüroo WALLESS Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: edgar.velbri@walless.com

Meris Velling

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 29.09.2015
Advokaadibüroo LIVERTE Tina 9 , 10126 Tallinn Tel: 525 3815, 5817 0909 Menetlusdokumendid: meris@liverte.ee

Siiri Vello

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 16.06.2015

Liikmesus peatatud alates: 21.06.2022