Advokaatide otsing

Teet Veer

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.06.1995
Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid Uus 1 , 80010 Pärnu Tel: 447 5700 Menetlusdokumendid: teet@jolab.ee

Andreas Veeret

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.06.2010
Advokaadibüroo FORT A. Lauteri 5 , 10114 Tallinn Tel: 646 4045 Menetlusdokumendid: andreas.veeret@fortlegal.com

Uno Veering

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 07.12.1999
Advokaadibüroo TGS Baltic Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 626 4300 Menetlusdokumendid: uveering@gmail.com

Merle Veeroos

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 03.12.2002

Liikmesus peatatud alates: 09.06.2020

Anne Veerpalu

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 16.06.2009
TECH x LEGAL Advokaadibüroo Kopli 25A , 10412 Tallinn Tel: 5695 0909 Menetlusdokumendid: anne.veerpalu@techxlegal.com

Sten-Andrus Veidebaum

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 09.06.1998
Advokaadibüroo TRINITI Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 685 0950 Menetlusdokumendid: triniti@triniti.ee

Mari-Ann Veiermann

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 11.04.2000
Tornimäe Advokaadibüroo Tornimäe 7-31 , 10145 Tallinn Tel: 609 8876 Menetlusdokumendid: mariann@tornimae.ee

Urmas Veinberg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 28.05.2005
Advokaadibüroo Legest Lageda tee 14/2-5 , 74020 Viimsi vald Tel: 5300 3345 Menetlusdokumendid: legest@legest.ee

Annika Veisson

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 19.02.2019
LEADELL Pilv Advokaadibüroo Maakri 19/1 , 10145 Tallinn Tel: 619 1630 Menetlusdokumendid: annika.veisson@leadell.com

Edgar-Kaj Velbri

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.09.2015
Advokaadibüroo Walless Liivalaia 45 , 10145 Tallinn Tel: 611 0915 Menetlusdokumendid: edgar.velbri@walless.com