Advokaatide otsing

Kadi Saluste

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 05.02.2019
Advokaadibüroo LEXTAL Rävala pst 4 , 10143 Tallinn Tel: 640 0250 Menetlusdokumendid: kadi.saluste@lextal.ee

Lily Sandel

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 21.02.2017
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665

Artur Sanglepp

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 29.10.2013

Liikmesus peatatud alates: 17.11.2020

Ilja Santašev

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.12.2009
Advokaadibüroo CLARUS Tartu mnt 50 , 10115 Tallinn Tel: 770 7707 Menetlusdokumendid: ilja@clarusab.ee

Natalja Santaševa

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 20.04.2010
Advokaadibüroo CLARUS Tartu mnt 50 , 10115 Tallinn Tel: 770 7707 Menetlusdokumendid: natalja@clarusab.ee

Jaan Särak

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 10.02.2015
Advokaadibüroo Kaido Uduste Roosikrantsi 2 , 10119 Tallinn Tel: 611 0550 Menetlusdokumendid: menetlus@uduste.ee

Katrin Sarap

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 13.12.2011
NJORD Advokaadibüroo Telliskivi 60/2 I hoone , 10412 Tallinn Tel: 667 6440 Menetlusdokumendid: menetlus@njordlaw.ee

Viktor Särgava (kutsetegevus peatatud kriminaalasjades)

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.03.2005
Advokaadibüroo LAUS & PARTNERID Narva mnt 7B, 3. korrus , 10117 Tallinn Tel: 662 2640 Menetlusdokumendid: viktor@lauspartners.ee

Rait Sarjas

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 06.04.2010
Advokaadibüroo Küllike Namm Tartu osakond Raekoja plats 20 , 51004 Tartu Tel: 733 0566 Menetlusdokumendid: rait.sarjas@namm.ee

Edith Sassian

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 27.10.1986
Advokaadibüroo Edith Sassian & Ko Parda 4 , 10151 Tallinn Tel: 631 3863 Menetlusdokumendid: edith@sassian.ee