Advokaatide otsing

Janar Urres

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 19.06.2012
Advokaadibüroo EMERALDLEGAL Ahtri tn 6a , 10151 Tallinn Tel: 5660 1177 Menetlusdokumendid: janar.urres@emerald.legal

Rando Usin

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 08.03.2022
Advokaadibüroo LINDEBERG Kentmanni 6 , 10116 Tallinn Tel: 625 2000 Menetlusdokumendid: rando.usin@lindeberg.legal

Mark Uska

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 15.09.2015
Advokaadibüroo Tepper & Partnerid Lelle 24 , 10138 Tallinn Tel: 667 1550 Menetlusdokumendid: mark@tepper.ee

Urmas Ustav

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 29.10.1996
Advokaadibüroo LEXTAL Rävala pst 4 , 10143 Tallinn Tel: 640 0250 Menetlusdokumendid: urmas.ustav@lextal.ee

Liina-Maarja Uuemõis

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 08.05.2007
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665

Kristina Uuetoa-Tepper

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 26.10.1999
Advokaadibüroo Tepper & Partnerid Lelle 24 , 10138 Tallinn Tel: 667 1550 Menetlusdokumendid: kristina@tepper.ee

Madis Uusorg

Vandeadvokaat Advokatuuri liige alates: 05.04.2011
Attela Advokaadibüroo Ahtri 6a , 10151 Tallinn Tel: 660 9221 Menetlusdokumendid: attela@attela.ee

Elin Uusväli

Vandeadvokaadi abi Advokatuuri liige alates: 09.02.2016
Liikmesus peatatud Rävala pst 3 , 10143 Tallinn Tel: 662 0665