Vaido Põldoja

Advokatuuri liige alates 09.09.2003
Kutsenimetus Vandeadvokaat
Kutsenimetus alates 13.01.2009
Liikmesus peatatud alates 01.09.2019
Liikmesus peatatud kuni 31.08.2022
Advokaadibüroo Üldine