Marju Lepmets

Advokatuuri liige alates 11.01.2000
Kutsenimetus Vandeadvokaadi abi
Kutsenimetus alates 01.03.2018
Liikmesus peatatud alates 05.03.2019
Liikmesus peatatud kuni 04.03.2024
Advokaadibüroo Üldine