Inge Lumiste

Advokatuuri liige alates 26.04.2005
Kutsenimetus Vandeadvokaat
Kutsenimetus alates 26.02.2009
Liikmesus peatatud alates 22.06.2020
Liikmesus peatatud kuni 21.06.2025
Advokaadibüroo Üldine